Početna Pomoć Pretraga Kalendar Prijavljivanje Registracija
Stranice: [1]
Autor Tema: Nespavanje pred pecanje  (Pročitano 2802 puta)
Sasa
Punopravni član
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil E-mail
« poslato: 12.12.2008. 09:47 »

Eto da pocnemo i sa ovom stranicom...Ja imam jedan problem koji se ne stidim da iznesem pred siroke mase Zelenko. Naime, nemogu cesto da zaspem pred pecovanje, a i kad zaspem to je neka sumaglica i kroz glavu mi se vrti film o podvezima, udicama i varalicama i sve tako u krug. Probao sam svasta ali nista ne pomaze, od alkohola dao tezih fizickih aktivnosti .
Ako neko ima slican problem i znao/neznao soluciju neka se javi, nevjerujem da sam jedini.
Sačuvana

Igor Gejo
Administrator
Heroj
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil WWW E-mail
« Odgovor #1 poslato: 12.12.2008. 11:09 »

Probaj umni rad kao npr. sistematsko ubijanje sivih celija tuborgom.
Malo ukljuci motoricke funkcije kao npr. vezivanje jajca
i nikako!!! ali nikako tezak fizicki rad - ne daj boze SEX!
i bices OK
Samo ujutru ne zaboravi Pljosku da razbistris glavu

pozdrav i dobro nam dosao 
Sačuvana

...it's not catching the fish that's important...
                                                   ....it's being there.

Tectan
Gost
« Odgovor #2 poslato: 12.12.2008. 13:47 »

Cestitke na uspostavljanju ovog foruma, odlicna stvar!

Za kolegu Saleta...Ne znam koliko dugo si ribolovac ali otprilike prvih 20-tak godina je tako- onda ide sve kako treba svojim tokom...

Salim se, ako ti je to stvarno ozbiljan problem, znaci da si uzbudjen i da ocekujes akciju i dobar ribolov..Onda je najboje da se sjetis pred spavanje dana kad nisi imao ni udarca ribe i kako je bilo bez veze taj dan..Odes na spavanje kao da je sutra toliko ruzno vrijeme da ne mozes ni da ides ...

Mislim da sa iskustvom i godinama provedenim na vodi ide i bolje i tvrdje spavanje..To ti je isto kad krenes da pecas salmonidnu ribu i ne mozes da razumijes pojavu kacenja i gubljenja ribe ..Prvo se nerviras zesce a onda nakon nekih 30-40 komada ni ne trepnes kad se to desi.

Ovo za jajca je odlicna ideja da vezes  kesice i ako vezes pink i floro zelene od tog sarenila
ce ti se prispavati garantovano kad tad...Jos ako uz to dodas Tuborg ili jos bolje zestinu neku.. ti si potpuno izlijecen Namigivanje

Bistro svima!

Branko

Sačuvana

Vesko
Administrator
Heroj
Van mreže Van mreže

Vesko

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #3 poslato: 12.12.2008. 18:03 »

Pozdrav svim ribolovcima i ostalim normalnim ljudima!Evo i mene najzad ponovo u opticaju,prvi utisci 100% pozitivni!Ujedno jedan mali predlog VISE DRUZENJA NA VODI ovaj forum je odlican ali nemoze zameniti druzenje uzivo.Sale burazeru,moj savet za tvoj problem je:60-120 minuta pred odlazak u krevet konzmirati standardni ribolovacki antibiotik PIVO,po jedno svakih 15-20 min.Nakon sto si konzumirao 7-8 antibiotika uctivo zamolis suprugu da ti pomogne da otpuzis do vaseg ljubavnog gnezda.Kada se najzad iz puzajuceg polozaja prebacis u lezeci (na krevetu ili ispod),zatvoris okice i pocnes brojati ovce,u pocetku brze pa onda usporavas kako se ovcice pocnu priblizavati.Prva koja ti se bude primakla na dohvat ruke,zgrabis je i ......!!!!!Ako  ne budes zaspao nakon toga,ovca hoce sigurno    Zelenko Zelenko Zelenko!!!
Sačuvana

Sasa
Punopravni član
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #4 poslato: 13.12.2008. 20:05 »

Hvala na odgovorima, pogotovo Tectan-uposto je pojasnio ovo sa vezivanjem jajaca, ja sam na nesto skroz drugo pomislio da mi drug Igor predlaze
Sačuvana

Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: