Početna Pomoć Pretraga Kalendar Prijavljivanje Registracija
Stranice: [1]
Autor Tema: MEGABASS STAPOVI  (Pročitano 7069 puta)
Chaki
Gost
« poslato: 23.01.2009. 17:36 »

Da li jeiko od vas imao prilike da peca sa stapovima japanske firme MEGABASS. Ja jesam i jednostavno SAVRSENSTVO BEZ MANE. Probajte pa prenesite vasa iskustva.

a evo i sajta gde mozet da pogledate sve o tom stapu

http://www.megabass.ru/megabass_ir-83m.html
Sačuvana

Igor Gejo
Administrator
Heroj
Van mreže Van mreže

Pogledaj profil WWW E-mail
« Odgovor #1 poslato: 06.02.2009. 22:58 »

znam da je proslo dosta od kad je postavljen ovaj post - al nikako da nadjem vreme i da sednem i da pitam - A BRE LJUDI STA JE OVO??? deluje interesantno na oko - japanski stil nema sta al sajt je na ruskom - nisam bas mnogo toga razumeo... koliko modula grafita ima ovo cudo i po cemi je tako dobar i naravno gde moze da se nadje?
Sačuvana

...it's not catching the fish that's important...
                                                   ....it's being there.

shtuka
Gost
« Odgovor #2 poslato: 10.05.2009. 09:51 »

Taj XOR Independence mi je umakao za dlaku na PLAT-u, kad je bio na rasprodaji. Uglavnom nije cisti grafit nego ima i titanijumske zice (armaturu) postavljenu celom duzinom blanka, radi boljeg prenosenja vibracija i boljeg osecaja.
Problem je visoka cena, visoka cena transporta i nula garancije.
Postoji i Megabass USA, ali cene su jos malo vece, a garancija jedva da postoji...bas zbog tog odsustva garancije odustao sam od kupnje (sa druge strane, njihovih varalica imam poprilicno po kutijama)

Inace za one koji prate pribor preko bare, jedna druga kompanija Evergreen je najavio da planiraju prodaju u USA ali nisu rekli kad. Oni su u Japanu kompanija sa najvise autoriteta i bave se uglavnom stapovima i varalicama. Ostaje da se vidi kakve ce im biti i cene i garancija za USA trziste...
Sačuvana

Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: